Motivasyon Organizasyonları

Eğitim ve Motivasyon Toplantıları

Konseptika ayrıcalığıyla hazırlayacağınız eğitim ve motivasyon toplantıları ile çalışanlarınızla hem konuşma hem de dinleme açısından iki yönlü iletişim fırsatı yakalarsınız. İlişkilerin geliştirilmesi amaçlanan bu toplantılarda, ortakların veya bayilerin yeni ürün ve hizmet hakkında bilgi alması, yeni satış politikaları gibi konularda bilgi alışverişinde bulunarak, yönetime güven ve sempati duyulması sağlanır.
Konseptika ekibi olarak, eğitim ve motivasyon toplantılarınızı ayrıntılı olarak planlamasını yapıyor, tüm teknik donanımızla ve kalifiye personelimizle etkinlik organizasyonunuza çözüm ortağınız oluyoruz.
Mekan seçimi ve diğer teknik ayrıntıları düşünmeden Konseptika profesyonellerine güvenerek eğitim ve motivasyon toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Takım Ruhu ve Motivasyon Aktiviteleri

İşletmelerin içindeki her birimin ve her çalışanın bireysel olarak değil, takım ruhuyla hareket ederek, bütünün bir parçası olması, firma içindeki iletişimi kuvvetlendiriyor. Takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri ise arzulanan iletişimin doğmasını sağlamaktadır. Konseptika profesyonel ekibi, şirket çalışanları için planladıkları takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri etkinlikleriyle çalışanların eğlenceli bir ortamda bilinçlenmesini ve başarıya odaklanmalarını sağlıyor.
Konseptika Takım ruhu koçları eşliğinde planlanan oyunlar veya etkinlikler sonucunda risk faktörleri belirlenir ve sonuç odaklı çalışarak takım ruhunun oluşmasını engelleyen problemler açığa çıkarılarak, stratejilerin oluşturulması sağlanır.
Takım olmanın bilincine varmak için, uzman Konseptika ekibiyle tanışarak, size özel planlanmış etkinlikler çerçevesinde, dilediğiniz takım ruhu aktivitesini planlayabilirsiniz.

© 2013 Konseptika , Tüm Hakları Saklıdır.