Düğün Dansı


Düğün Dansı için tecrübeli eğitmenlerinden alacağınız kısacık bir eğitimle ilk Dansı korkulu rüyanız olmaktan çıkarıp, tatlı bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Düğün Dansı rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımdır. İlk dans düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu güzel günüzü seçeceğiniz müzikle, profesyonel eğitmenlerimizle ve kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek istemekteyiz.

Düğün Dansı öncelikle çiftlerin tercih edecekleri müziğe ve gelinlik modeline uygun olacak şekilde seçilmektedir. Biz çoğunlukla bir salon dansı olan Rumba dansını düğün dansı olarak öneriyoruz. Öğrenmesi kolay aynı zamanda etkileyici bir dans olan Rumba dört dörtlük ölçüye sahip olan birçok müzikle rahatlıkla yapılabilmektedir. Rumbanın yanı sıra Vals de önerilebilir. 

Unutmamalısınız ki düğün günü yaklaştıkça yapmanız gerekenler artacaktır. Bu nedenle dansı en son sıraya bırakıp kendinizi strese sokmanıza hiç gerek yok. Düğün tarihinizden 2 ay önce derslere başlamanız yeterli olacaktır. Ortalama 4 derslik bir programla misafirlerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz. 

Eğer daha önce dans ile alakalı hiçbir şey yapmadıysanız bu sizin ve eşiniz için güzel bir başlangıç olacaktır. 


© 2013 Konseptika , Tüm Hakları Saklıdır.